Zaznacz stronę

ICE MATE

Napój ICE MATE zapewni Ci pobudzenie i orzeźwienie na cały dzień!
Duża porcja energii to największa zaleta ICE MATE, a poręczną butelkę możesz zabrać ze sobą wszędzie: do pracy, szkoły, czy w podróż.
Teraz picie Yerba Mate jest prostsze niż kiedykolwiek!
Właściwości klasycznej yerby takie, jak pobudzenie, czy poprawa koncentracji znajdziesz także w ICE MATE, wystarczy tylko odkręcić korek i  gotowe ! 

YERBA MATE

Yerba Mate dzięki naszej firmie zawitała do Polski ponad dwadzieścia pięć lat temu. Od tamtej chwili popularność „zielonego złota Argentyny” stale rośnie, rzesze fanów sukcesywnie się powiększają, a my nadal wspieramy rynek naszym doświadczeniem i fachową wiedzą o tym niezwykłym, energetyzującym i naturalnym produkcie.
Teraz oddajemy Ci Yerba Mate w nowej odsłonie. Już możesz delektować się wyjątkowym napojem jakim jest ICE MATE!

Czym jest ostrokrzew paragwajski?

 

Roślina, jaką jest ostrokrzew paragwajski to krzew, z którego powstaje yerba mate, czyli popularny napój, który dla wielu osób jest znakomitym zamiennikiem kawy czy herbaty. Rośnie w Ameryce Południowej, ale produkt jest popularny na całym świecie, ze względu na to, że jest to zdrowa żywność.

 

Prawdziwa zdrowa żywność to nie tylko ekologiczne produkty, a także wartości odżywcze i lecznicze

 

Taka słodka yerba mate jest w stanie przyczynić się do osiągnięcia najlepszych efektów z procesu odstawiania kawy i herbaty. Lepiej wybrać taki zdrowy zamiennik kawy, który będzie szansą na to, aby poprawić stan swojego organizmu i zwiększyć jego właściwe funkcjonowanie.

 

Jak słodka Yerba Mate wpływa na życie ?

 

Na pewno, jeżeli tylko będziemy w stanie zacząć pić ten zdrowy energetyk, poczujemy różnicę.

Od razu będziemy lepiej czuli się w swoim ciele. Nie będziemy odczuwali skutków ubocznych towarzyszących bardzo często piciu kawy czy herbaty. Na pewno więc warto włączyć do swojej diety taki zdrowy energetyk. Na pewno będziemy zadowoleni z efektów, jakie uda się w takiej sytuacji osiągnąć. Efekty będą zadowalające, a przecież o to właśnie chodzi, aby takie były.

Powinniśmy odstawić również na pewno sztuczne substancje słodzące, które niczego pozytywnego nie wnoszą do naszego organizmu.

Dzięki temu, że tak się stanie, wszystko będzie działało z korzyścią dla naszego zdrowia. Będziemy zachwyceni z powodu tego, jak nasze zdrowie będzie funkcjonowało. Wszystko będzie odbywało się w taki sposób, w jaki powinno. Na pewno więc warto stawiać na rozwiązania, które są tak korzystne pod wieloma względami. Dobrze się wtedy na tym wyjdzie. Nie ma takiej opcji, aby mogło być inaczej.

Dowiedz się kosztując niezwykły napój, jakim jest IceMate!

Copyright by Marton Design